Умови оплати та доставки

Способи оплати

Виберіть зручний для Вас варіант

1. Оформити і оплатити замовлення на сайті

На сторінці нашого інтернет-магазину ви можете купити «захист на вікна від випадання дітей LAMELKI» сплативши товар банківською картою і забрати посилку в найближчому до Вас відділенні Нової Пошти.

2. Надіслати лист-заявку

Заявку із замовленням відправити на пошту [email protected] Після обробки замовлення, менеджер надішле рахунок на оплату. Звертаємо Вашу увагу, що рахунок дійсний протягом 3 (трьох) банківських днів. Перед оплатою уважно перевірте реквізити для оплати і Ваш номер телефону. Оплата здійснюється в касі будь-якого відділення банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. При виборі безготівкового способу оплати відправка товару здійснюється після надходження коштів на наш рахунок. Дочекайтеся дзвінка оператора для повідомлення про успішну оплату.

3. Оформити замовлення з доставкою по місту Київ і установкою нашим майстром монтажником.

В цьому випадку ви зможете зробити оплату готівкою після установки. Монтаж комплекту захисту на вікна від випадання дітей оплачується окремо вартість 350грн. / 1 вікно.

Варіанти оплати.

  • Visa / Master Card на нашому сайті через захищений шлюз
  • Privat24 через особистий кабінет
  • Безготівкова оплата без ПДВ
  • Оплата монтажника при установці
  • Оплата при отриманні у відділенні Нової Пошти

ДОСТАВКА ЗАХИСТУ НА ВІКНА ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Інтернет-магазин Lamelki.com.ua пропонує зручну доставку товарів наступними способами.

1. Нова пошта

Доставка в відділення Нової Пошти. Вартість доставки відповідно до тарифів Нової Пошти. Якщо Ви вибрали оплату при отриманні, то до вартості доставки додається комісія за грошовий переказ (20 грн + 2% від суми замовлення).

Всі замовлення відправляються в день оформлення якщо заявка прийнята до 10:00 цього дня, або на наступний робочий день.

2. Доставка нашим водієм

При необхідності доставки захисту на вікна від випадання дітей в межах міста (Київ), можна замовити доставку з інтернет-магазину Lamelki.com.ua транспортом компанії. Її вартість – 200 гривень (правий берег) і 250 гривень (лівий берег) якщо сума покупки менше 2000 Грн. При замовленні вартістю понад 2000 гривень доставка безкоштовна. Час здійснення транспортування товару – 2 робочих дня, в період з 9.00 до 18.00. Більш точний час приїзду обговорюється додатково при оформленні покупки або замовлення.
Можливість доставки у вихідні та святкові дні вирішується індивідуально.

3. Самовивезення

Є можливість самостійного отримання покупки на складі. Адреса складу м.Київ острів Водників. Деталі маршруту Ви можете уточнити у менеджера. Робочий час з 10:00 до 18:00 будні дні.

Увага! Невірно вказано номер телефону, неточний або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційний даних Ми гарантуємо. Ви також можете вказати будь-яке інше зручне для Вас час доставки, попередньо обговоривши деталі з менеджером або залишити коментар в формі оформлення замовлення.

Місце доставки.

Доставка здійснюється монтажником або кур’єром за адресою, вказаною при оформленні замовлення, або на відділення Нової Пошти.

Безпека здійснення розрахунків банківською картою на нашому сайті

1. Для оплат на сайті lamelki.com.ua ми використовуємо передачу даних по захищеному каналу з сертифікатом SSL 256 біт Hostinger.

Сертифікат SSL 256 біт GoDaddy це технологія криптографічного шифрування даних. Конфіденційна інформація про номер вашої картки, CVV2-код та інші реквізити передаються на наш сайт у зашифрованому вигляді. Для обміну інформацією застосовується промисловий стандарт SSL-шифрування з використанням стійкої криптографії. Далі у зашифрованому вигляді вона передається через платіжний шлюз до банківського процесингового центру. Незалежно від способу оплати, всі платіжні сторінки сайту https://lamelki.com.ua/ захищені сертифікатом SSL. Ви можете не побоюватися розголошення вашої персональної інформації (імені, адреси, номера телефону, електронної адреси, номера платіжної картки) – передача даних здійснюється у зашифрованому вигляді, і вони не зберігаються на сервері. Працюючи за такими стандартами, сайт https://lamelki.com.ua/ цілком виключає вплив «людського фактору» на проходження транзакції. Ваша інформація недоступна для нашого персоналу, навіть того, що володіє правами адміністратора.

2. Ніколи НЕ використовуйте ПІН-код під час замовлення товарів або послуг в мережі Інтернет, а також за телефоном/факсом, в електронному листуванні або у будь-яких запитах щодо начебто перевірок.

Увага! Будь-які запити, електронні листи, інформація у вашому інтернет-браузері щодо необхідності надання вами даних картки ПІН-коду в мережі Інтернет є шахрайськими діями!

3. З метою запобігання незаконним діям або сумнівним операціям з використанням даних платіжних карток міжнародних платіжних систем (VISA, MasterCard) рекомендуємо для оплати товарів та послуг через мережу Інтернет використовувати окрему платіжну картку з граничним лімітом, яка передбачена тільки для цієї мети та не дає змоги здійснювати з її використанням операції в торговельній мережі або зняття готівки.

4. Використовуйте сторінки в мережі Інтернет (сайти/портали) тільки відомих і перевірених інтернет-магазинів.

5. Обов’язково переконайтесь у правильності зазначення адреси сторінок у мережі Інтернет (сайтів/порталів), до яких підключаєтесь і через які збираєтеся здійснювати оплату товарів (послуг). Схожі адреси можуть використовуватися для здійснення незаконних дій або сумнівних операцій з використанням персональних даних платіжної картки.

6. Рекомендуємо здійснювати оплату товарів (послуг) тільки зі свого комп’ютера з метою збереження конфіденційності персональних даних та/або інформації про картковий рахунок.

7. Якщо оплата товару (послуги) здійснюється через чужий комп’ютер, рекомендуємо після завершення всіх розрахунків переконатися, що персональні дані та інша інформація не збереглися в кеші, знову відкривши сторінку продавця, на якій здійснювалась оплата товару.

8. Слід використовувати на своєму комп’ютері антивірусне програмне забезпечення і регулярно здійснювати його оновлення та інших програмних продуктів (операційної системи, програмних додатків). Це захистить вас від проникнення небажаного програмного забезпечення (вірусів).

9. Рекомендуємо не сканувати QR-коди на сторінках/сайтах, що викликають підозру.

10. Не слід використовувати систему Інтернет-банкінг через публічні мережі Wi-Fi (насамперед у кафе, барах, ресторанах, парках, готелях тощо).