Про нас

Ми розробники унікальною в Україні системи захисту від випадання дітей з вікон “ЛАМЕЛЬКІ”.

Наша команда – це професіонали, які мають особливі відносини з металом і зварюванням. Проект “ЛАМЕЛЬКІ” розроблений на базі потужностей компанії SVARKA.EXPERT, яку ми заснували 26 років тому.

Наші фахівці виконують складні конструкції з металу. Якщо ви живете в г. Киев, то швидше за все ви контактували з нашими проектами, навіть не знаючи про це. Ми є частими виконавцями державних замовлень. Виготовляємо меблі в стилі LOFT, розробляємо і монтуємо пандуси, сходи різних конфігурацій та інші складні проекти, які дарують комфорт і естетичне задоволення людям.

За цей час ми неодноразово підвищували свої кваліфікаційні розряди, освоювали інноваційні технології роботи з металом і вивчали дизайнерські підходи для створення делікатних і модернізованих деталей. Так, ми весь час покращуємо свій цех і прокачуємо власні знання.

Арсенал знань і можливості, які ми отримали за 26 років роботи і стали основою для створення унікальної системи безпеки для пластикових вікон “ЛАМЕЛЬКІ”! Кожен батько за своїм відводить біду від своєї дитини, ми зробили це так, щоб бути спокійними на 100%. Тепер, з упевненістю пропонуємо нашу систему захисту для вікон вам.

Залишилися питання по системі?
Ми готові надати персональну консультацію кожному покупцеві!